• O nas

Teehonled Polska Sp. z o.o. ,która rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku jako FHU TEXTIL. Przez kilka pierwszych lat działalności zajmowaliśmy się importem i sprzedażą różnych artykułów i towarów z całego Świata. W roku 2010 zaczęła się nasza przygoda z lampami LED przeznaczonymi do pojazdów silnikowych, maszyn i łodzi oraz marką Jeep.

Rok 2013 to otrzymanie przedstawicielstwa na całą Europę Chińskiego producenta lamp LED Teehon ( www.teehonled.com ) i utworzenie własnego znaku towarowego "Teehonled" oraz "Texled" do których mamy wyłączne prawa. Produkty Naszej marki sprzedajemy w całej Europie. Lampy oraz akcesoria produkowane są przez trzy niezależne fabryki, które produkują też dla marek Światowych. 

Spółka Teehonled Polska dba o jakość swoich produktów. Nie wstydzimy się tego, że nasze artykuły produkowane są w Chinach, znamy się na tym co robimy , a nasi kontrahenci wiedzą czego od nich oczekujemy - jakość, jakość i raz jeszcze jakość.

Marka Teehonled to wysokojakościowe lampy LED dla pojazdów: typu 4x4, SUV, ATV, UTV, wózków widłowych, samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, koparek, kombajnów, przyczep, spychaczy, dźwigów, pługów śnieżnych, łodzi, barek, statków. Nasze lampy mają zastosowanie w wielu dziedzinach transportu i przemysłu.

Od 2015 roku wychodząc na przeciw rynkom w Europie i w Polsce rozszerzyliśmy nasz asortyment o akcesoria i części do tuningu samochodów 4x4. Nasza oferta jest ciągle wzbogacana o nowe produkty, które są poszukiwane przez naszych klientów i firmy które współpracują z nami.

Koniec roku 2019 to stworzenie na potrzeby rynku marki "4x4 Series" oraz przekształcenie sklepu internetowego www.teehonled.pl w nowy , wielofunkcyjny sklep z wieloma możliwościami - www.4x4series.com .

Zapraszamy do współpracy warsztaty zajmujące się modernizacją samochodów 4x4 oraz sklepy sprzedające akcesoria do takich samochodów i pojazdów.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami oraz hurtowymi zakupami naszych produktów, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół pomoże i doradzi wam w wyborze odpowiednich artykułów, do waszych potrzeb. 

Zaufało nam już wiele firm , które są zadowolone ze współpracy z nami.  Dla nas najważniejszy jest Klient , nie ma znaczenia co i w jakich ilościach kupuje. Współpraca z Teehonled Polska to czysta przyjemność i zysk.

Nieustanie pracujemy nad powiększaniem naszej oferty, według wymagań naszych odbiorców i ich Klientów. Co roku wprowadzamy do sprzedaży kilkanaście nowych produktów.

Zapraszamy do Współpracy Zespół Teehonled Polska