• Lampy KC Hilites Gravity LED Pro6 Ford Bronco

Symbol: KC 91338

Komplet Lamp KC Gravity® LED Pro6 - 50" Ford Bronco

Wysyłka zagraniczna Koszt dostawy za granicę ustalamy induwidualnie
Brak towaru
10990.00
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki : 30
Odbiór osobisty 0
Przesyłka ilościowa płatna z góry 30
Przesyłka ilościowa za pobraniem 40
Dostępność 0 kpl
Waga 20 kg
Zostaw telefon

Ten zestaw zakrzywionych słupków świetlnych u góry umożliwia zamontowanie wysoce precyzyjnego i wydajnego słupka świetlnego Gravity® LED Pro6 50" nad przednią szybą Forda Bronco 2021+. Połącz ponadczasowy wygląd większych okrągłych świateł z najnowocześniejszą technologią, a otrzymasz produkt pasujący do jednego z najnowszych królów off-roadu.Nie ma potrzeby modyfikacji, ponieważ zestaw KC Light Bar wykorzystuje fabrycznie zaprojektowane miejsca montażu i osprzęt. Adventure Further® off-road z KC Ford Bronco Pro6 Light Bar zestaw.

Aby osiągnąć najlepszą konfigurację oświetlenia terenowego w Fordzie Bronco, listwa świetlna LED Pro6 wykorzystuje opatentowaną technologię Gravity® Reflective Diode (GRD), która rzuca światło na niesamowitą odległość. Wsporniki montażowe są wykonane z grubej stali i malowanej proszkowo na kolor czarny, co zapewnia najwyższą trwałość. KC zapewnia, że montaż jest łatwy dzięki konstrukcji w 100% przykręcanej bezpośrednio do fabrycznych lokalizacji „przystosowanych do akcesoriów”. Wsporniki te współpracują z fabrycznie wyposażonymi twardymi lub miękkimi dachami. Ten zestaw zawiera światła, wsporniki montażowe, kompletny zestaw okablowania i wiele innych.

Należy pamiętać, że podczas montażu na miękkim dachu może być słyszalne dodatkowe trzepotanie winylowego dachu z powodu turbulentnego przepływu powietrza za listwą świetlną.CECHY
- Specjalnie zaprojektowany dla lokalizacji montażowych OE Ford Bronco „przystosowanych do akcesoriów”
- Mocowania są wykonane ze stali malowanej proszkowo na czarno, co zapewnia najwyższą trwałość i wytrzymałość
- Każdy Pro6 jest zasilany przez opatentowaną przez KC technologię Gravity® Reflective Diode (GRD), która zapewnia niezrównany kształt wiązki, wydajność światła i przejrzystość
- Optyka reflektora Gravity® G6 LED wykorzystująca kombinację świateł drogowych i Wide-40 Beam dla optymalnego pokrycia i wydajności oświetlenia
- Łatwa instalacja; Nie wymaga wiercenia ani modyfikacji

WYDAJNOŚĆ LEKKA
- Surowe Lumeny: 18 400 lm
- Lux @ 10 metrów: 6700 lx
- Kandela: 670.000 cd
- Odległość wiązki (metry): 1637 m

SPECYFIKACJA
- Moc: 160 W - Pobór prądu: 14,67 A
-Kolor diody LED: 5000K
-Napięcie: 9-32V
-Ocena IP: IP68
- Wymiary: wys. - 6,06" x gł. - 3,33" x szer. - 51,625"

CZĘŚCI W ZESTAWIE
(2) wsporniki montażowe listwy oświetleniowej Ford Bronco (strona kierowcy i pasażera)
(1) Listwa świetlna LED Gravity® Pro6
(8) Osłony świetlne; Czarny z żółtym logo KC
(1) Wydajny zestaw okablowania z podświetlanym przełącznikiem LED

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA DIOD ODBLASKOWYCH GRAVITY®
Każde światło Gravity® LED Pro6 jest zasilane przez wkładkę optyczną LED G6 firmy KC, wyposażoną w opatentowaną technologię Gravity® Reflective Diode (GRD). Ta unikalna, wiodąca w branży technologia i konstrukcja odbłyśnika zapewniają, że rzeczywiste światło emitowane przez każdą diodę LED jest maksymalizowane, tworząc mocne, użyteczne światło do codziennego użytku w terenie. W przeciwieństwie do tradycyjnych odbłyśników skierowanych do przodu, powszechnie spotykanych w dzisiejszych światłach LED, technologia KC GRD strategicznie umieszcza diody LED wewnątrz odbłyśnika, dzięki czemu cały strumień świetlny jest dokładnie kierowany i ma na celu dostarczenie użytecznego światła. Otrzymujesz wysoce ukierunkowany rozsył światła, zapewniający niezrównaną klarowność, wydajność i kształt wiązki.

OPATENTOWANY SYSTEM INFINITY RING™
Jako pierwszy w branży, Pro6 pozwala Ci przejąć pełną kontrolę nad Twoimi specyficznymi potrzebami oświetleniowymi. Listwy świetlne LED Pro6 wyposażone w opatentowany system Infinity Ring® wykorzystujący pojedyncze pierścienie do bezpiecznego łączenia ze sobą poszczególnych 6-calowych lamp LED Pro6 w celu utworzenia sztywnego, wydajnego systemu listew świetlnych LED. Unikalna konstrukcja zawiasów i śrub w każdym pierścieniu pozwala na nieskończoną modułowość i możliwość dostosowania do własnych potrzeb oświetleniowych.Oznacza to płynne przejście między prostymi, zaokrąglonymi lub hybrydowymi orientacjami paska świetlnego na oświetlenie pod kątem dokładnie według własnego uznania.

WZÓR WIĄZKI COMBO DLA PEŁNEGO POKRYCIA OŚWIETLENIA
Listwy świetlne Gravity LED Pro6 są specjalnie skonfigurowane przy użyciu kombinacji wkładek optycznych SAE/ECE Driving i Wide-40 G6 LED. Połączenie różnych układów optycznych odbłyśnika zapewnia szerszy zakres widoczności i jednorodny kształt wiązki światła, co zapewnia bardziej użyteczny zasięg oświetlenia. Światła drogowe zapewniają dużą odległość do przodu i równą szerokość rozsyłu wiązki, podczas gdy wiązka Wide-40 oferuje szerszy obszar pokrycia, zwiększając widoczność na boki. Zapewnia to nie tylko niesamowitą odległość strumienia świetlnego, ale także równomierny rozsył światła i kształt wiązki, co przekłada się na strumień świetlny, który można wykorzystać podczas wszystkich przygód z oświetleniem w terenie.

TRWAŁOŚĆ I KONSTRUKCJA SPRAWDZONA W WYŚCIGACH
Zainspirowany wyścigami pustynnymi i przetestowany przez zawodników terenowych KC na całym świecie, Pro6 przełamuje wszelkie bariery wydajności, zapewniając jednocześnie najbardziej trwałą, solidną i skalowalną konstrukcję LED z listwą świetlną dostępną obecnie.

INSTALACJA :

https://www.kchilites.com/mwdownloads/download/link/id/433

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie