• Evans Prep Fluid - płyn przygotowawczy 2L

Symbol: Evans-2

Evans Prep Fluid - płyn przygotowawczy 2L

Wysyłka zagraniczna Koszt dostawy za granicę ustalamy induwidualnie
95.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki : 20
Odbiór osobisty 0
Kurier - przesyłka zwykła 20
Kurier (Pobranie) - przesyłka zwykła 30
Dostępność 2 szt.

Obsługa klienta : 698635800 / 790790820

Zostaw telefon

Przygotowawczy płyn płuczący, do użytku przed zastosowaniem bezwodnych płynów chłodniczych Evans. Jest on bardzo higroskopijny, wchłania wodę, usuwa wszelkie osady i kamień z układu chłodzenia.

Absorbuje wodę.

Zanim użyjesz bezwodnego płynu chłodniczego Evans, z układu chłodzenia należy usunąć tak dużo wody, jak to możliwe. Evans Prep Fluid higroskopijnie absorbuje wszelkie pozostałości z układu chłodzenia, jakie pozostały spuszczeniu poprzednio używanego płynu chłodniczego.

Płukanie układu.

Evans Prep Fluid aktywnie usuwa wszelkie osady i kamień z układu chłodzenia, gdyż mogą one powodować zakłócenia w przepływie ciepła.

Opróżniane układu.

Choć nie jest to najważniejsze, polecamy aby silnik był ciepły. To pomoże w usunięciu większej ilości osadów, oraz obniży lepkość płynu. Usuń obecny płyn chłodzący całego układu, włączając w to nagrzewnicę i wszystkie przewody. Pamiętaj, że płyn chłodniczy jest toksyczny, i należy się go pozbyć w sposób zgodny z prawem.

TipsTricks

Zalecamy przedmuchanie układu chłodzenia sprężonym powietrzem, po tym jak spuścimy stary płyn. Pozwoli to pozbycie się wszelkich pozostałości starego płynu. Można także unieść jedną stronę auta na lewarku.

Użycie płynu Evans Prep Fluid.

Aby całkowicie usunąć wodę z układu chłodzenia, polecamy użycie płynu przygotowawczego Evans Prep Fluid. Ten higroskopijny płyn absorbuje wszelkie pozostałości wody, osadów, kamienia. Po prostu wlej Evans Prep Fluid i pozwól silnikowi osiągnąć normalną temperaturę pracy. Następnie poczekaj aż ostygnie, i usuń go z układu chłodzenia.

Tips & Tricks

Po użyciu Prep Fluid zamknij go szczelnie w oryginalnym opakowaniu (najlepiej wlej przez sitko), gdyż płyn ten może być używany kilkukrotnie – aż do momentu, gdy ma w sobie 30% wody.

Wlej Evans Waterless Coolant.

Wlej do układu chłodzenia odpowiedni płyn chłodzący Evans. Włącz silnik i poczekaj aż osiągnie optymalną temperaturę pracy, aby układ się odpowietrzył. Sprawdź poziom płynu, i dolej, jeśli to konieczne. Jeśli do układu chłodzenia nie dostanie się woda, lub powietrze - płyn będzie służył silnikowi do samego końca.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie